E-Satınalma
E-Satınalma İle İşinize Yeni Bir Boyut Kazandırın

Yeni Dünyanın Ticaretinde Alırken Kazanma Ve Bu Konuda Dijital Uzmanlaşma En Büyük Yatırımdır.

03.08.2020 / SUPPLIO
Supplio.net

www.supplio.net, kısaca yeni nesil bir satınalma ve tedarik platformudur. Sahip olduğu iş tecrübesini, pazar bilgisini, yüksek teknolojideki yazılım gücünü ve dijital pazarlamadaki etkinliğini stratejik ortakları ile bir araya getirerek küçük, orta ve büyük ölçekli işletmeler için tedarik zincirinin kurulmasını ve yönetimi sağlayan eşsiz bir platformdur.

İş yapısında değişen ve gelişen tüm stratejik bilgileri yakından takip eden ve güçlü ekibi ile bunları harmanlayan Supplio Yeni nesil satınalma sisteminin dünyadaki ilk temsilcilerindendir.

Supplio, gelişen internet teknolojileri ve dijital pazarda sahip olduğu altyapı ile işletmelere hem satınalma yönetimi hem de satış yönetiminde yeni ufuklar açacak, farklı platformladaki üretici, hizmet sağlayan ve satın alma yapan bir çok kuruluşu bir araya getirecek ve kuruluşlara her iki aşamada da katma değer yaratacak güvenilir tedarik B2B platformudur.

Supplio.net üye kuruluşlar arasında gerçekleşen ticaretten kar amacı gütmeyen ve üyelerinin arasında güçlü bir bağ kurarak iş hacimlerinin, satışlarının ve networklerinin genişlemesinde önemli bir rol oynayan eşsiz bir platform olma yolunda kurulan bir büyük güç birliği projesidir.

Alırken kazanın, mottosu ile global ticarette yepyeni bir ufuk açacak olan Supplio, üyeleri ile ticari ilişkiler konusunda geniş bir ağ ve güçlü bir bağ kurarak tedarik ihtiyacı olanlara yepyeni tedarikçiler, ürünler ve fırsatlar sunarken, satıcılar için de yepyeni pazarlar sunacaktır. Bu büyük ve eşsiz platform kurumlar için tasarruf sağlama, iş geliştirme, iş büyütme ve fırsatlar yaratma konusunda önemli bir adım olacaktır.

Hemen Üye Olmak İçin Supplio.net sayfasına tıklayın. >>> WWW.SUPPLIO.NET

Diğer Haberler
E-Satınalma
01.04.2020 / SUPPLIO